Image by Toa Heftiba

Podaruj jedną kawę na sztukę

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens i chciałbyś wesprzeć nasze dziłania to zachęcamy do podarowania równowartości jednego kubka kawy, lub kilku :)

Zapraszamy również do zgłaszania się do wolontariatu, kiedy realizujemy konkretne projekty. W celu przekazania darowizny wybierz jedną z poniższych opcji:

a) Wyślij przelew z dopiskiem w tytule "Darowizna na cele statutowe Fundacji Ottima Musica"

na konto: (PL) 63 1870 1045 2078 1082 1133 0001  (W tytule przelewu prosimy wpisać "Darowizna na cele statutowe Fundacji Ottima Musica", w przeciwnym razie będziemy dokonywać zwrotu.)

b) Wybierz plan subskrypcji Patronite

Wszystkie wpłacone środki poprzez platformę Patronite będą traktowane jako darowizna na cele statutowe Fundacji Ottima Musica.

Informujemy, że organami nadzorującymi Fundację jest Prezydent Miasta Tarnowa, oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Przedsiębiorco nawiąż współpracę!

Reprezentujesz firmę lub instutucje?

Chcesz wspierać sztukę i młodych ludzi mających wspaniałe inicjatywy?
Podejmij z nami współpracę zostając naszym partnerem lub sponsorem.

W tym celu skontaktuj się z naszym zespołem poprzez e-mail, lub formularz.

Do usłyszenia!

"Jestem przekonany że sztuka ma moc zmieniania świata"

Paweł Mykietyn - kompozytor

e-mail: grupaottimamusica@gmail.com